De Senter lanceert haar Pennenzak Prijzenpot-actie.
Sint-Laureins

Senter lanceert ‘Pennenzak prijzenpot’

De Sentse Economische Raad (Senter) organiseert de komende twee maanden een nieuwe actie ter ondersteuning van de lokale economie. De actie loopt onder de naam ‘Pennenzak prijzenpot’ en verwijst meteen al naar het nieuwe schooljaar na de grote vakantie.

“We willen de inwoners aanmoedigen om lokaal te winkelen en zo onze ondernemers te ondersteunen” zegt Nicole Goethals, voorzitster van Senter. “Tevens willen we de klanten en hun kinderen een leuke start van het nieuwe schooljaar bezorgen. “
De keuze voor de pennenzakkenactie blijkt niet toevallig. “Het nieuwe schooljaar is voor veel gezinnen een bijzonder moment vol verwachtingen, nieuwe uitdagingen en voorbereidingen”, gaat Goethals verder. “Met de actie worden kinderen op een speelse manier betrokken bij het lokale handelsleven. Ze ontdekken dat je dicht bij huis ook dingen kan aankopen.”

Hoe werkt het ?

De actie loopt tijdens de maanden juli en augustus. “In elke deelnemende winkel en horecazaak wordt een pennenzakdoos geplaatst”, horen we. “Klanten ontvangen per aankoop een deelnamebiljet wat ze in de doos kunnen deponeren. Iedereen maakt kans op prijzen.” De trekking vindt plaats op 4 september in alle scholen op het grondgebied van groot Sint-Laureins. Elke handelaar maakt nadien in zijn zaak de winnaars bekend.

(LK)