Nicholas Arnst
Eeklo Hoofdartikel Maldegem

Goochelaar Nicholas Arnst met nieuwe spektakelshow naar Eeklo en Maldegem

De bekendste goochelaar van het land komt tijdens zijn tournee door Vlaanderen op donderdag 12 februari 2026 naar Cultuurhuis De Herbakker in Eeklo en op vrijdag 20 februari 2026 naar CC Den Hoogen Pad in Maldegem.

De tickets vliegen de deur uit en dus is het geraden er tijdig bij te zijn voor tickets en info: nicholasarnst.be

Street magic

Arnst (34) is geboren in Jeddah te Saoedi-Arabië. Hij verhuisde op zijn 12de  naar Brugge waar hij met goochelen in contact kwam. Hij studeerde psychologie aan de Katholieke Universiteit Leuven, tot hij in zijn laatste jaar stopte om zijn eigen tv-programma te maken. 

In 2013 was Arnst een van de deelnemers aan het tweede seizoen van het VTM-programma “Belgium’s Got Talent”. Hier schopte hij het tot de halve finale waarna hij een eigen televisieprogramma werd aangeboden door ‘TvBastards’. 

Arnst presenteerde van februari 2015 tot en met januari 2020 het naar hem vernoemde VTM-programma “Nicholas”.  

In het programma verbaasde hij voorbijgangers op straat en bekende Vlamingen met zijn street magic.

Fake

In zijn nieuwste voorstelling ‘FAKE’ zoekt Nicholas de grenzen op van hoever men kan gaan met goochelen. Hij probeert mensen te overtuigen van iets bovennatuurlijks, zonder te beweren dat er werkelijk iets bovennatuurlijks aan de hand is. Zijn insteek is zeer duidelijk: “Deze voorstelling heet FAKE, en dat is ze ook. Alles wat je ziet, is manipulatie, trucs en misleiding. ”
Hoever gaat ùw geloof in FAKE?
“In deze show zitten een aantal volledig nieuwe principes. Soms heb ik de hele zaal nodig voor een truc. Dat zijn trucs die je niet kan testen met familie of vrienden, want ik heb echt een groot publiek nodig. Dat maakt het bijzonder spannend, omdat ze nooit vroeger in de praktijk getest zijn. Ik wil mijn ideeën van op papier in de praktijk uitvoeren.”
Tickets en info: nicholasarnst.be  Website: www.nicholasarnst.be

(PDB)