Eeklo Sint-Laureins

Samen wandelen met vluchtelingen 

Op zondag 4 oktober slaan de Rode Kruisopvangcentra van Sint-Laureins en Eeklo de handen in elkaar voor een lokale ‘Refugee Walk’.

Deze ‘Walk’ is meer dan een wandeling. Het is een moment om elkaar te ontmoeten, verhalen te delen en letterlijk samen op weg te gaan. Bewoners en medewerkers van beide opvangcentra nodigen buurtbewoners, verenigingen, vrienden en sympathisanten uit om mee te stappen. Iedereen is welkom: jong en oud, ervaren wandelaar of occasionele stapper. Deelnemers hoeven geen bijzondere wandelconditie te hebben. Het belangrijkste is dat we samen op pad gaan.
De Refugee Walk vindt plaats op zondag 4 oktober. Start en vertrek aan de ingang van het Opvangcentrum, Leemweg 11, Sint-Laureins vanaf 13u45, vertrek is om 14u.
Zin om mee te wandelen? Stuur een mailtje naar integratie.ocsint-laureins@rodekruis.be of integratie.oceeklo@rodekruis.be om je in te schrijven. Bellen kan ook: 09/241 55 20 of 09/376 78 60. Deelname is gratis!
Je mag je alvast verheugen op een mooie landelijke route van 10 km met halverwege een lekkere versnapering om even op krachten te komen. Alle deelnemers verdienen ook een verfrissend drankje bij de terugkomst aan het opvangcentrum.
Vervoer gevraagd: om bewoners van opvangcentrum Eeklo te helpen met het vervoer naar Sint-Laureins kunnen we wat hulp gebruiken. Kom je met de auto naar Sint-Laureins en heb je nog één of meerdere plekjes vrij? Dan mag je je zeker aanmelden hiervoor via integratie.oceeklo@rodekruis.be. Alvast een dikke merci!

(PDB)