Lembeke

Lembeekse kerk in de kijker tijdens Open Monumentendag

De kerk van Lembeke krijgt een prominent centraal plekje tijdens de eerstvolgende Open Monumentendag op zondag 13 september.

Bezoekers krijgen de hele dag bovendien een gevarieerd aanbod in zowel de voor- als de namiddag.
“In onze gemeente krijgt deze dag een lokale invulling met een uniek programma in en rond de kerk van Lembeke. Beleving, ontmoeting en erfgoed staan er centraal”, zegt schepen Sylvie Caeckaert.
De voormiddag wordt gevuld met wat zo mooi actieve beleving heet. “Er is Yoga, linedance en Tai Chi”, weet de schepen. “Elk uur komt er iets aan bod.”
Inde namiddag wordt het genieten en ontdekken. “Om 13 uur en om 15 uur zijn er rondleidingen door Marcus Dauwe. Verder komt ook de Kaprijkse muziekschool en is er een optreden van Carron.” Tevens zijn er tal van randactiviteiten. Het volledige programma vind je op www.kaprijke.be

(LK)